Ziņojums Nr. 2295

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.02.20 14:02
GPS koordinātes: 24.06085, 56.92278 +/- 0.9m
Apstiprināts: 2017.02.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.03.02
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

teritorija gar ceļa malu 20-30m garumā ar atkritumiem, nekopta

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Vides SOS Nr.2295(Mežotnes iela) Rīgas domes Administratīvā inspekcijā 20.02.2017. (turpmāk ? Inspekcija) tika saņemts Jūsu e-pasta iesniegums ar sūdzību par nekoptām teritorijām Mežotnes ielā 7. Inspekcija veica 24.02.2017. apsekošanu, sastādīja apskates protokolu un nosūtīja vēstuli par noteiktā pārkāpuma likvidēšanu līdz 13.03.2017. Pēc dotā datuma tiks veikta atkārtota apsekošana un, ja dotais pārkāpums netiks novērsts ,tad būs sastādīts protokols un uzsākta lietvedība.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija