Ziņojums Nr. 2294

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.02.19 13:02
GPS koordinātes: 24.12309, 56.90117 +/- 17.0m
Apstiprināts: 2017.02.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.03.06
Atrisināšanas ilgums: 14 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

izgāztuve

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

VIDES SOS Nr.2294 Rīgas domes Administratīvā inspekcijā 20.02.2017.(turpmāk ? Inspekcija) tika saņemts Jūsu e-pasta iesniegums ar sūdzību par gružiem, kas atrodas uz pašvaldībai piederošās zemes kadastra Nr.0100 119 0088 Inspekcija nodeva doto informāciju Pārdaugavas izpilddirekcijai par teritorijas sakopšanu. Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcija ir ieplānojusi 2017.gadā veikt sakopšanas darbus pēc sniega nokušanas, tiks uzsākti darbi, lai savāktu un izvestu nesankcionēti izgāztos atkritumus ceļu malās kā arī meža teritorijās. Šis darbs tiks veikts vairākos etapos. Tajā skaitā arī dotajā teritorijā.

Rīgas domes Administratīvā inspekcija