Ziņojums Nr. 2293

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2017.02.19
GPS koordinātes: 24.20067, 56.96084 +/- 2.5m
Apstiprināts: 2017.02.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.02.24
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

krūmos ir maisiņi ut.t !

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka minētas teritorijas netiek uzturētas atbilstoši Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146„Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasībām. Nav nodrošināta nekustamo īpašumu teritoriju sakopšana: ir pieļauta atkritumu uzkrāšanās. Saistībā ar to, ka minēto saistošo noteikumu neievērošana ir administratīvs pārkāpums, atbildīgajai personai tika sastādīts apskates protokols.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija