Ziņojums Nr. 2291

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2017.02.18 13:02
GPS koordinātes: 24.12162, 57.0072 +/- 10.0m
Apstiprināts: 2017.02.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.02.20
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sarkandaugavā, Tvaika ielā pie dzīvojamām mājām un kāpņutelpā rūgta, neizturama naftas smirdoņa :(

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

18.02.2017. plkst.18:00 tika veikta pārbaude, apsekojot Tvaika un Ezera ielas. Smakas netika konstatētas.