Ziņojums Nr. 2290

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.04.08 17:04
GPS koordinātes: 24.13274, 57.02138 +/- 6.0009m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.04.09
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Drausmīga smaka no LBL termināla, esot pie Rimi hipermārketa un Ezera ielā no OVI termināla puses, vērtējot vēja plūsmi, ne mazàk neizturama asa smaka, rosina sliktu dūšu un galvassāpes!

Inspektora komentāri

Inspektors veica pārbaudi, smaka nav no BLB Termināla, jo vējš R - ZR 5m/s 6oC OVI teritorijā pārbaudes laikā traucējošas smakas nav konstatētas.