Ziņojums Nr. 2288

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2017.02.17 15:02
GPS koordinātes: 24.07035, 56.92535 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2017.02.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.05.08
Atrisināšanas ilgums: 20 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

No trubas Mārupītē nonāk zaļš ūdens, ar eļļainiem plankumiem, kamēr Mārupītes ūdens ir drīzāk dzeltens. No norobežotā padziļinājuma ik pa laikam uzpeld burbuļi.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Apsekota Mārupīte pie Angļu liceja. Viss sakārtots. Blakus upītei ir veloceliņš. Piegružojums gandrīz nav. Ir redzamas vairākas lietus notekūdeņu caurules pa kurām plūst tīrs ūdens. Konkrētajā teritorijā upītes krasti ir sapurvojušies. Raksturīgs iestāvējies zaļgans duļķis.