Ziņojums Nr. 2285

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2017.02.16
GPS koordinātes: 24.13401, 56.91227 +/- 9.0m
Apstiprināts: 2017.02.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.03.02
Atrisināšanas ilgums: 13 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

) Rīgas domes Administratīvā inspekcijā 16.02.2017. (turpmāk ? Inspekcija) tika saņemts Jūsu e-pasta iesniegums ar sūdzību par gružiem ,kas atrodas teritorijā Zāļu iela 8. Inspekcija 20.02.2017.sazinājās ar apsaimniekotājiem ?’Bišumuižas nami’’ un nosūtīja e-pastā informāciju par gružiem. Telefoniska vienošanās ,ka līdz 08.03.2017. minētais pārkāpums tiks novēsts. Pēc dotā datuma Inspekcija veiks apsekošanu un, ja pārkāpums netiks novērsts, tad būs sastādīts apskates protokols un uzsākta lietvedība.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija