Ziņojums Nr. 2282

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2017.02.13 15:02
GPS koordinātes: 24.11067, 56.97514 +/- 24.0m
Apstiprināts: 2017.02.14
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.02.14
Atrisināts: 2017.05.03
Atrisināšanas ilgums: 19 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Melni dūmi no blakus esošā industriālā rajona skursteņiem. Ja vējš ir dzīvojamo kvartālu virzienā, jūtama ķīmiska neciešama smaka. Dūmi ir diezgan regulāri, it sevišķi 5dienās.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pārvalde apzinājusi iespējamos saimnieciskās darbības veicējus norādītajā teritorijā, kuri ir atbildīgi smaku traucējumu radīšanā. Veikti kontroles pasākumi.