Ziņojums Nr. 2279

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2017.02.12 13:02
GPS koordinātes: 25.23089, 57.21456 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2017.02.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.02.15
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Uz meža ceļa, pirms pirmās izgāztuves, kreisajā pusē, zem sniega segas atrodas vecas, sagrieztas gumijas trubas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Cēsu iecirknī jau 2016.gada 13.jūnijā ir uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.
Ņemot vērā iepriekš minēto, kā arī to, ka sazinoties ar Valsts policijas Cēsu iecirkni tika noskaidrots, ka administratīvā lieta joprojām ir izmeklēšanas procesā, norādām, ka atkritumi tika savākti tikai pēc administratīvās lietvedības pabeigšanas. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Valsts policijas Cēsu iecirkni.


Ar cieņu
Mārtiņš Putniņš
AS "Latvijas valsts meži"
Rietumvidzemes reģions
juriskonsults