Ziņojums Nr. 2278

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2017.02.12
GPS koordinātes: 24.14051, 56.94841
Apstiprināts: 2017.02.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Uzņēmums, kurš atrodās Ādmiņu ielā 4, liek iedzīvotājiem ikdienā elpot dūmus. Foto ir uzņemti no ceturtā stāva - skurstenis ir ne augstāks par trešo stāvu. Ir aizdomas, ka viņš ir nelegāli izbūvēts. Mans telefona numurs - 28394880

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas administratīvā inspekcija


---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00