Ziņojums Nr. 2275

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Bauskas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.04.07 14:04
GPS koordinātes: 23.54186, 56.39529 +/- 16.000m
Apstiprināts: 2019.04.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Bauskas novada Īslīces pagastā Kongo ielā paverās šāds skats. Jau iepriekš uz Kongo ielas, pēdējās mājas iedzīvotājiem, tika aizrādīts par valsts nozīmes grāvja piemeslošanu ar visa veida atkritumiem, bet atkritumi tikai paliek vairāk. Pat melioracijas aka nav smēdāta, kura atrodas 50m uz lauka no mājām, par atkritumu utilizācijas vietu. Kur ir pašvaldība ar savu atkritumu apsaimniekošanas līgumu un vides dienesti? Aicinu vērsties pie vainīgajiem un atrisināt šo situaciju. GPS koordiantas: 56.353533, 24.110152

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Bauskas novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore