Ziņojums Nr. 2274

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Priekuļu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.02.11 14:02
GPS koordinātes: 25.40598, 57.41903 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2017.02.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.02.16
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie ceļa, no lejas braucot uz augšu, labajā pusē izmesta sasalusi gaļa

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Priekuļu pašvaldības policijas , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00