Ziņojums Nr. 2272

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Riebiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.04.07 12:04
GPS koordinātes: 26.8873, 56.2206 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.04.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Plēve no siena ruļļiem atkārtoti atstāta uz lauka. Daudzviet tā jau atrodas zem velēnas, grāvjos.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Riebiņu novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore