Ziņojums Nr. 2268

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.02.08 11:02
GPS koordinātes: 24.12552, 57.00219 +/- 6.0000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.03.16
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Kārtējo reizi ilgstoši atrodas uz ietves malas nesavākti atkritumi.

Inspektora komentāri

Atbildot uz ziņojumu Nr. 2268 darām zināmu, ka 13.02.2017. pārbaudes laikā administratīvie pārkāpumi norādītajā teritorijā atbilstoši Inspekcijas kompetencei netika konstatēti.