Ziņojums Nr. 2267

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Engures novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.02.05 09:02
GPS koordinātes: 23.33023, 56.95436 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2017.02.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kaumiņu mājā, atkārtoti dedzina plastmasu, citus atkritumus. Kodīgi dūmi. Blakus sētā nevaram iziet ārā, nav ko elpot! Mājas īpašnieki: Indriksoni.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Engures novada pašvaldībai. Turpmāk par līdzīgiem nodarījumiem lūdzu vērsties Engures novada pašvaldībā.