Ziņojums Nr. 2266

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.02.05 09:02
GPS koordinātes: 24.09407, 56.92582 +/- 1.0m
Apstiprināts: 2017.02.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.02.13
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

skapji kopš 2016 rudens mētājas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Tāpat 07.02.2017. veica apsekošana Ludviķa ielā -Vides SOS 2266.Sastādīts apskates protokols ,veikta fotofiksācija .Nosūtīta vēstule apsaimniekotājiem , lai novērstu doto pārkāpumu.