Ziņojums Nr. 2256

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2017.02.03
GPS koordinātes: 24.17473, 56.96394 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2017.02.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Uzkrājas atkritumi, tajā skaitā lielgabarīta, pie atkritumu konteineriem. Apsaimniekotājs nav izvedis.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas administratīvā inspekcija


---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00