Ziņojums Nr. 2255

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2017.02.03
GPS koordinātes: 24.14166, 56.94809 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2017.02.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.02.13
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Esmu Gertrūdes ielas bērnu dārziņ Remeos spēļu laukumā. Bilde ir virzienā uz Ādmiņu ielu. Esmu pārliecināts, ka malka ar tādiem dūmiem un intensitāti nedeg. Pieļauju, ka tūlīt atkal smirdēs. Lūdzu pārbaudīt!!!!!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informēju, ka minētajā adresē nav izsniegta atļauja. Privātie skursteņi nav VVD kompetencē, ja nelegāli izbūvēts - jāziņo pašvaldības policijai un pašvaldībai.