Ziņojums Nr. 2254

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2017.02.03
GPS koordinātes: 24.11764, 56.91745 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2017.02.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.02.13
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

kreisā puse ielai braucot prom no centra ir diezgan piemētāta ar atkritumiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Inspekcija 07.02.2017 veica apsekošanu , sastādīts apskates protokols un fotofiksācija. Mūkusalas ielā- vides SOS Nr.2254. Nosūtītas vēstules zemes īpašniekiem ,lai novērstu doto pārkāpumu.