Ziņojums Nr. 2253

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2017.02.02 15:02
GPS koordinātes: 24.14064, 56.95003 +/- 29.650m
Apstiprināts: 2017.02.03
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.02.03
Atrisināts: 2017.02.13
Atrisināšanas ilgums: 10 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Atkal Admiņu ielā smird kā degošā izgāztuvē

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
Uzraudzības departamenta
Vecākā inspektore
Tālr.: 67084228
e-pasts: ruta.poikane@vvd.gov.lv

Inspektora komentāri

Ādmiņu ielā 9, Rīgā ir ierīkots autoserviss, kurš darbojas bez piesārņojošās darbības apliecinājuma. Uzņēmumam ir uzsākta lietvedība par konstatētajiem pārkāpumiem.