Ziņojums Nr. 2252

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2017.02.02 15:02
GPS koordinātes: 25.27147, 57.32893 +/- 24.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.10.05
Atrisināts: 2017.10.05
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

02.01.2017 Vakardien01.01.2017 aizgāju gulēt 17:00 Pamodos02.01.2017 no rīta pulksten 4:00 jutos neatpūties.Devos līdz ārdurvīm, lai pārbaudītu gaisa kvalitāti.Atvēru durvis un degunā iecirtās pretīgi dūmi ar koksnes un sveķu aromātu.Uzreiz sāku klepot.Visas dienas garumā ir piesārņojums. Ārā uzturēties ir neiespējami,jāklepo no dūmiem reibst un sāp galva. 02.01.2017 17:10

Inspektora komentāri

pieņemts zināšanai