Ziņojums Nr. 2251

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2017.02.01 14:02
GPS koordinātes: 24.58986, 57.9111 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2017.02.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Uz meža trases ir demontēti/nozāģēti stabi. Cik noprotams, tie savākti malkai un mežā atstāti stabu gali un elektrolīniju drātis, kurās jau ir iepinušies meža dzīvnieki. Vai Latvenergo vai kādam meitasuzņēmumam nebūtu šīs līnijas jādemontē pilnībā?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Valmieras reģionālajai vides pārvaldei


---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00