Ziņojums Nr. 2246

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2017.01.30 15:01
GPS koordinātes: 24.14019, 56.94902 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2017.01.30
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.02.03
Atrisināts: 2017.02.13
Atrisināšanas ilgums: 13 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Rīgā Ādmiņu ielā ir industriāls kvartāls. Tur regulāri kāds dedzina riepas, vai kaut ko tik pat smirdīgu. Blakus atrodas 2 bērnudārzi, bet smird stiprāk nekā Mīlgrāvī!!!!! REGULĀRI!!!!

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ādmiņu ielā 9, Rīgā ir ierīkots autoserviss, kurš darbojas bez piesārņojošās darbības apliecinājuma. Uzņēmumam ir uzsākta lietvedība par konstatētajiem pārkāpumiem.


Ar cieņu,
Valsts vides dienesta
Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes
Piesārņojuma kontroles daļas vecākā inspektore
Anna Malahova