Ziņojums Nr. 2239

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2017.01.28
GPS koordinātes: 24.21347, 56.99398 +/- 102.0m
Apstiprināts: 2017.01.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.01.31
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Iebraucot uz laukumu pie Ķīšezera.L labā pusē

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

30.01.2017. Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju un konstatēja, ka teritorijā ir pieļauta atkritumu uzkrāšanās. Teritorijas apsaimniekotājam ? Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijai tika sastādīts un nosūtīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasību neievērošanu ar lūgumu novērst pārkāpumu.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija