Ziņojums Nr. 2238

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.01.28 14:01
GPS koordinātes: 24.21162, 56.99487 +/- 49.0m
Apstiprināts: 2017.01.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.01.31
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

laukums pie Ķīšezera.. auto salona rezerves daļas,auto riepas...

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

30.01.2017. Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju un konstatēja, ka teritorijā ir pieļauta atkritumu uzkrāšanās. Teritorijas apsaimniekotājam ? Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijai tika sastādīts un nosūtīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasību neievērošanu ar lūgumu novērst pārkāpumu.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija