Ziņojums Nr. 2234

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.04.06 13:04
GPS koordinātes: 23.98928, 56.79526 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2019.04.08
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.04.08
Atrisināts: 2019.06.10
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi privātajā mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Materiāla izskatīšanas laikā tika izsūtīts brīdinājums īpašuma īpašniekam minēto teritoriju sakopt līdz 08.06.2019. Apsekojot īpašumu atkārtoti, konstatēts, ka ipašums joprojam nav sakopts un atkritumi nav savākti, sakarā ar ko tika sastādīts administratīvā pārkāpma protokols, kas nosūtīts izskatīšanai Olaines novada pašvaldības administratīvajai komisijai