Ziņojums Nr. 2230

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.04.06 12:04
GPS koordinātes: 23.53667, 56.95758 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2019.04.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.04.23
Atrisināšanas ilgums: 16 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sabojāta atrakcija, maisi mētājas pa zemi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Veikta bojāto atrakcijas elementu demontāža un pārējo atrakciju drošības pārbaude.