Ziņojums Nr. 2227

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2017.01.22
GPS koordinātes: 24.07361, 56.9413 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2017.01.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.01.31
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumu kaudze pie Lavīzes ielas 1a

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Inspekcija veica apsekošanu 24.01.2017.un precizējot teritoriju plānus konstatēja ,ka dotie gruži atrodas Lavīzes ielā 1, sastādīja apskates protokolu, nosūtīja vēstuli SIA’ ’Rīgas namu pārvaldniekam’’, lai novērstu pārkāpumu.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija