Ziņojums Nr. 2226

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2017.01.22
GPS koordinātes: 24.07899, 56.93993 +/- 8.0000m
Apstiprināts: 2017.01.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.01.31
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzti dīvāni iepretīm Eduarda Smiļģa ielas 23.a namam.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Inspekcija veica apsekošanu 24.01.2017.un sastādīja apskates protokolu, nosūtīja vēstuli zemes īpašniekiem ,lai novērstu doto pārkāpumu.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija