Ziņojums Nr. 2218

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Pārtikas un veterinārais dienests
Pieteikuma datums: 2017.01.14
GPS koordinātes: 24.29872, 56.94115 +/- 12.000m
Apstiprināts: 2017.01.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.01.18
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mezaa izmests nodirats dzivnieks

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Sadarbībā ar Stopiņu novada pašvaldības policijas pārstāvjiem PVD Ziemeļpierīgas pārvaldes veterinārā inspektore 14.janvārī apsekoja Vides SOS ziņojumā norādītās koordinātas (sastādīts akts Nr. 58) un tika konstatēts, ka minētais dzīvnieka līķis ir meža cūkas līķis. Saskaņā ar VGPVI rīkojumu Nr.24 no 05.02.2016. tika noņemts paraugs laboratoriskai izmeklēšanai uz ĀCM (Āfrikas cūku mēri) un meža cūkas līķis tika likvidēts atrašanas vietā, piedaloties pašvaldības policijas un Stopiņu novada domes pārstāvjiem.