Ziņojums Nr. 2216

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Talsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.01.10 16:01
GPS koordinātes: 22.60238, 57.24052
Apstiprināts: 2017.01.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Talsu pilseta sauleskalna brivdabas estrades teritorijā, zaļajā zonā, gravā kur pavasaros zied vizbulites un aug lielie ozoli tiek izgasts no pilsetas ielam atvestais netīrais sniegs lielā daudzumā. Pavasari kūstot tas viss nonaks netalu esošajā Talsu ezerā. Neesmu baigais vides speciālists bet man liekas ka tam ta nevajadzetu būt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pārsūtīts Talsu novada pašvaldībai.