Ziņojums Nr. 2215

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2017.01.10 12:01
GPS koordinātes: 24.12006, 56.98308 +/- 57.000m
Apstiprināts: 2017.01.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.01.16
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Metāllūžņu pieņemšanā mucā dedzkna nost izolāciju no vadiem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Apsekota norādīta vieta, konstatetas dedzināšanas pēdas. Norādītajā teritorijā sainiecisko darbību Ganību dambi 24 (metāllūžņu savākšana un uzglabāšana) veic SIA ,,FCG Rīga", Ieplānota pārbaude uzņēmumā, kad atbildīgās personas atradīsies objektā.