Ziņojums Nr. 2210

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Brocēnu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.04.06 07:04
GPS koordinātes: 22.58129, 56.67217 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.04.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

daudz atkritumu gar dūņupes krastu gandrīz visur, kur mazdārziņi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Brocēnu novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore