Ziņojums Nr. 2209

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jelgavas pilsētas Dome
Pieteikuma datums: 2019.04.05 17:04
GPS koordinātes: 23.73055, 56.62532 +/- 4.0006m
Apstiprināts: 2019.04.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Romas iela, Jelgavā vietām gar ielu un īpaši zem augstsprieguma līnijas ļoti piemēslota.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Jelgavas pilsētas domei.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore