Ziņojums Nr. 2200

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ogres novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.01.02
GPS koordinātes: 24.6499, 56.79805 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2017.01.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.01.19
Atrisināšanas ilgums: 16 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pārogre/Lašupes mežā pretī Kentes kalnam

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Zemes īpašniekam ir sagatavota un nosūtīta vēstule ar rīkojumu un norādītu termiņu izvest atkritumus un sakārtot piesārņoto vietu, pamatojoties uz Atkritumu likuma 15. panta 4. daļu.