Ziņojums Nr. 220

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.06.01 08:06
GPS koordinātes: 21.57557, 57.28132 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2018.06.01
Pieņemts izvērtēšanai: 2018.06.04
Atrisināts: 2018.06.20
Atrisināšanas ilgums: 18 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

piesārņota ceļmalas stāvvieta. fedzinātas riepas!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Viss novākts un sakopts.