Ziņojums Nr. 2199

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2017.01.02 08:01
GPS koordinātes: 25.27148, 57.32893 +/- 24.0m
Apstiprināts: 2017.01.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.01.09
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

01.02.2017 Gaisa piesārņojums turpinās un veselība tiek aizvien bojāta.Katru nakti jāmostas augšā laika periodā no 1:00-5:00 atkarībā no gaisa plūsmas virziena,kas nes dūmus un citus veselībai lietderīgos maisījumus no kuriem trūkst elpa, paātrinās elpošana un rodās klepus.Veselīgu,Bagātīgu 2017gadu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pārbaudot un izvērtējot laika apstākļus raksturojošos meteoroloģiskos datus ( Priekuļu stacija), konstatējams, ka 1. un 2. janvārī valdošie bija ZR vēji ( 1.7 -3 m/s), dūmgāzu izkliede - virzienā uz Cēsu pilsētu.