Ziņojums Nr. 2198

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.04.04 15:04
GPS koordinātes: 23.98504, 56.87655 +/- 5.0000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.04.05
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mārupes novada Vētras ciemā pa ceļam uz stalli Zirgzandeles meža malā izmesti atkritumu maisi ar lapam

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Neprecīzas koordinātes, jo ziņojums nosūtīts attālināti

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore