Ziņojums Nr. 2196

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.12.31 11:12
GPS koordinātes: 24.22324, 56.89186 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2017.01.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.01.05
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informējam, ka 02.01.2017. tika veikta pārbaude objektā, pārkāpums konstatēts.Sastādīts Apskates protokols. Nodota informācija par sakopšanu atbildīgajai institūcijai, saņemts apliecinājums, ka atkritumi tiks savākti, tiklīdz nokusīs sniegs.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija