Ziņojums Nr. 2194

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2019.04.04 07:04
GPS koordinātes: 24.15422, 57.05576 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2019.04.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ļoti daudz atkritumu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei SIA “Rīgas meži”.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore