Ziņojums Nr. 2190

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Tukuma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.12.28 09:12
GPS koordinātes: 23.4064, 56.92109 +/- 15.0m
Apstiprināts: 2016.12.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.05.03
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

4gb plastmasas logi izmesti meza

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Labdien.
Atbildot uz Jūsu vides sos ziņojumu Nr. 2190, informējam Jūs, ka š.g. 2. maijā norādītā vieta tika apsekota vēlreiz un konstatēts, ka teritorija ir sakopta, pārkāpumu nav, bet vainīgās personas noskaidrot neizdevās.
______________________
Ar cieņu,
Tukuma novada
Vienotais dispečeru dienests
Tel. 8881

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00