Ziņojums Nr. 2187

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Skrīveru novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.12.27 10:12
GPS koordinātes: 25.07202, 56.63249 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2016.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.12.30
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

ceļus netīra

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Labdien!

Paldies par vērību, laika apstākļu ietekmē uzsnigušais sniegs nokusa stundas laikā un sniega segas biezums bija nenozīmīgs, lai veiktu tehniskas darbības.

Cieņā,

Skrīveru novada dome