Ziņojums Nr. 2185

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.12.26 14:12
GPS koordinātes: 23.34785, 57.04727 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2016.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.12.28
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kaut kāds piltuvveida tīkls, nosprosto visu upes straumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Labrīt.

Inspektori apsekoja norādīto objektu, bet nelikumīgi zvejas rīki netika konstatēti.

---
Ar cieņu
Daiga Mateviča
VVD Ventspils RVP
Piesārņojuma kontroles sektora vadītāja