Ziņojums Nr. 2183

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.04.02 18:04
GPS koordinātes: 24.30866, 57.01957
Apstiprināts: 2019.04.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lielā Baltezera, applūstošā teritorijā, tauvas joslā tiek uzstādīts žogs, stabi tiek betonēti gruntī. Atrašanās vieta NĪ Zvaigznīši kad.nr. 80600030001 Toms 26528252

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Garkalnes novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore