Ziņojums Nr. 2181

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Daugavpils pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2016.12.26
GPS koordinātes: 26.52882, 55.8973 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2016.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.01.18
Atrisināšanas ilgums: 22 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pilns ar sadzīves atkritumiem, viss "apdirsts"

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde „Komunālās saimniecības pārvalde” informēja, ka ir iecerējusi sakārtot ziņojumā minēto teritoriju 2017.gada laikā, t.sk. pamesto ēku daļēju nojaukšanu un esošo ēku rekonstrukciju.
******************************************************************
Ar cieņu,
Arkādijs Petuhovs
Valsts vides dienesta
Daugavpils reģionālās vides pārvaldes
Kontroles daļas, Piesārņojuma kontroles sektora vecākais inspektors
T.: 65424663
e-pasts: arkadijs.petuhovs@daugavpils.vvd.gov.lv