Ziņojums Nr. 2176

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ādažu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.12.25 12:12
GPS koordinātes: 24.29877, 57.04564 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2016.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.05.29
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Meza kads izmetis atkritumus! :(

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Ādažu novada pašvaldības , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tiks savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00