Ziņojums Nr. 2175

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Kuldīgas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.12.25 11:12
GPS koordinātes: 22.01278, 56.99028 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2016.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.05.29
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Kuldīgas novada pašvaldības , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tiks savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00