Ziņojums Nr. 2174

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.12.25 11:12
GPS koordinātes: 24.02235, 57.05873 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2016.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.12.30
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

iepakojuma atkritumu kaudze pie Daugavgrīvas mola

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Inspekcijā tika saņemta sūdzība par atkritumu uzkrāšanos Daugavgrīvas mola teritorijā. Pārkāpums tika novērsts 29.12.2016.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija