Ziņojums Nr. 2173

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.12.24 12:12
GPS koordinātes: 24.05871, 56.91836 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2016.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.12.29
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kāds ir salaidis kanalizāciju grāvī, blakus mārupītei

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Vides pārvaldes speciālisti apsekoja Mārupīti Bieriņos. Sos ziņojumā pieteiktajā vietā piesārņojums ar sadzīves kanalizācijas notekūdeņiem netika konstatēts. Vides pārvaldes galvenā speciāliste Elēna Kāpostiņa, 67848142
Rīgas domes Mājokļu un vides departaments