Ziņojums Nr. 2171

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ropažu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.12.24 10:12
GPS koordinātes: 24.45758, 56.97146 +/- 7.0m
Apstiprināts: 2016.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.01.10
Atrisināšanas ilgums: 16 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā pie Zaķumuižas kāds ir aizmirsi savas lietas!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

norādītā vieta tika apsekota un fakts apstiprinājās. Tiek skaidrotas iespējamās personas, kuras atbrīvojās no atkritumiem tam neparedzētā vietā, kā arī informēti īpašnieki, par atkritumu atrašanos īpašumā!